PRILBA EXPLORER V2

Prilba Explorer V2, vytvorená v spolupráci s Araim, je ideálna pre použitie na Enduro aj v teréne. Ľahký a odolný obal z komplexného laminátu je vybavený odvzdušňovacím ventilom na brade a účinným ventilačným systémom so vzduchovými prieduchmi, ktoré sa dajú ľahko vyčistiť kvôli čisteniu. Vnútorná vložka Dry-Cool®, úplne odnímateľná a umývateľná, zostáva svieža a suchá aj pri najdlhších a najviac rušných jazdách. Prilba je vybavená vodiacimi prvkami, ktoré pevne zaistia popruh okuliarov Explorer, a to aj pri najextrémnejšom použití. Divoká povaha tejto prilby je umocnená dizajnom, ktorý dokonale ladí s outfitom Atacama Enduro.

  • ScLc (Super komplexná laminátová konštrukcia).
  • O 40% pevnejšie ako štandardné sklenené vlákno v predĺžení a ohybe.
  • Dve vrstvy Super Fiber, jedna stredná vrstva zo špeciálnych vlákien.
  • Stredná vrstva sa skladá z veľmi špeciálneho materiálu, veľmi pevného a ľahkého chemického vlákna exkluzívneho pre Arai§Vnútra: Facial Contour System (FCS).
  • Penová pružinová podpora v lícnej podložke, ktorá sa stláča a odráža, uľahčuje nasadenie prilby.
  • Lícna podložka sa zalomí pod čeľusť a lícnu kosť namiesto väčšinou na oblasti mäkkých líc.
  • FCS ponúka voľnejšie uchytenie s bezpečnou oporou na väčšej ploche, ktorá poskytuje vynikajúcu stabilitu a pohodlie pri minimálnom tlaku
  • Úplne odnímateľné a umývateľné vnútorné obloženie Dry-Cool® je vyvinuté a testované v MotoGP.
  • Využíva mikro vodné bunky na zlepšenie prenosu vlhkosti a tepla z hlavy do prúdu vzduchu a vyschne oveľa rýchlejšie ako bežné textílie.
  • Udržuje chladič hlavy a sušič počas dlhej jazdy

Pohodlný golier s obložením z mikrovlákna.
Predklenutá konštrukcia

Plus: Odstraňovanie nečistôt. Predĺžený a zaoblený vrchol chráni jazdca pred bahnom alebo inými predmetmi. Priechodné vetracie kanály a odnímateľný zadný prieduch tiež umožňujú ľahké odstránenie nečistôt.
Vedenie okuliarov. Bočné lemovanie s otváraním oka a dizajn prefukovaných ventilačných kanálov umožňuje, aby pás okuliarov pevne sedel aj počas tvrdej jazdy.
Ústny otvor. Montuje sa zvonka, aby sa ďalej zlepšila odolnosť proti prieniku. Jednodielne sito z nehrdzavejúcej ocele poskytuje odolnú bariéru proti hrádzi a zároveň minimalizuje zabalenie bahna. Vyberateľná obrazovka sa ľahko čistí
Závodný uzáver s D-krúžkom, s gombíkom na pripevnenie popruhu
Ventilácia. Ľahko čistiteľné rozptyľovače vytvárajú na zadnej strane silný Venturiho vákuum. Stredný horný prieduch pre zvýšenie prietoku vzduchu. Nízky prívod vzduchu zhromažďuje a nasmeruje chladný vzduch do prilby. Ventilačná clona brady zabraňuje vniknutiu úlomkov do prilby v prašných jazdných podmienkach. Vetranie okuliarov a spodné bočné vetracie otvory.

687,54 €
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty