Kolobežka Ducati PRO-I EVO

Kolobežka Ducati PRO-I EVO

PRO-I EVO je prvá elektrická kolobežka radu Ducati Urban e-Mobility s prepojenou technológiou. Štýl je výrazne moderný a elegantný, bez toho, aby sa vzdal športového ducha Ducati vďaka silným líniám premietaným v zadnom blatníku.
PRO-I EVO je ideálna kolobežka na cestu do práce, školy alebo na vozenie v centre mesta. Ľahko ju prenesiete v aute alebo v MHD vďaka jej ľahkosti a jednoduchému skladaciemu systému, ktorý vám umožní zbaliť ju jednoduchým pohybom bez námahy.

8,5″ kolesá s dušami v kombinácii s dvojitými brzdami (zadná kotúčová a predná elektrická) ponúkajú vyšší komfort jazdy, zatiaľ čo dobre viditeľné predné a zadné LED svetlá zvyšujú bezpečnosť v noci.

Integrovaná používateľská aplikácia, ktorá je k dispozícii na stiahnutie na Google Play a App Store, bola vyvinutá spoločnosťou Italdesign a umožňuje neustále monitorovať výkon a funkcie vozidla, ako je úroveň nabitia batérie, navigačné mapy a mnohé ďalšie. 350W motor a 280Wh batéria robia z tejto kolobežky ideálne mestské vozidlo.

Ľahkosť a odolnosť

Rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorej vlastnosti zaručujú výkon na vysokej úrovni. Mechanizmus ľahkého skladania v kombinácii s ľahkosťou a robustnosťou hliníka umožňuje zložiť e-kolobežku iba jedným gestom, vďaka čomu je možné ju prenášať s minimálnou námahou. Zosilnený systém skladania zahŕňa inovatívny antivibračný mechanizmus, vďaka ktorému je kolobežka stabilnejšia a bezpečnejšia.

Tichý a bezúdržbový

E-kolobežka je vybavená 350W bezkomutátorovým motorom. Poskytuje extrémne tichú technológiu, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu, s veľmi nízkou úrovňou opotrebovania a vynikajúcim výkonom pri rôznych rýchlostiach. Funkciu tempomatu možno aktivovať z používateľskej aplikácie a umožňuje udržiavať konštantnú rýchlosť bez toho, aby ste museli neustále stláčať plyn. Funkciu je možné deaktivovať z aplikácie a automaticky sa vypne po stlačení brzdy.

Komfort bez vibrácii

8,5″ predné a zadné kolesá s dušami ponúkajú vyšší komfort jazdy, pretože absorbujú vibrácie a tlmia nerovnosti povrchu vozovky. Na zabezpečenie týchto výkonov sa odporúča pravidelné monitorovanie tlaku v pneumatikách.

Užívateľská aplikácia

Integrovaná aplikácia dostupná v App Store a Google Play, úplne navrhnutá a vyvinutá spoločnosťou Italdesign. Je navrhnutá ako skutočná „virtuálna garáž“ a umožňuje vám zaregistrovať viac produktov z radu Ducati Urban e-Mobility. Vďaka aplikácii môžete byť neustále informovaní o hlavnom výkone vášho vozidla, jeho polohe a požiadať o pomoc v reálnom čase prostredníctvom chatu.


Základné informácie

RÁM Hliníková zliatina
RÝCHLOSŤ ECO :: <= 6km/h | D:<= 20km/h | S: <= 25km/h
MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ 25 km/h
MAXIMÁLNE SKLON 15%
BRZDY Duálne: predné e-brzdy, zadné diskové, KERS
VÝKON MOTORA 350W, Peak Power 500W
PNEUMATIKY 8.5" predná a zadná pneumatika so vzduchovou komorou
OCHRANA NÍZKEHO NAPÄTIA 31V +/- 0.5V
LIMIT 15A
TYP MOTORA Bezkomutátorový
MAXIMÁLNA NOSNOSŤ 100 kg
PRACOVNÁ TEPLOTA -10°C/40°C
LEVEL OCHRANY IP54
DĹŽKA NABÍJANIA cca 4 hodiny
DOJAZD Až do 25 km, závisí od: váhy užívateľa, stavu vozovky, teploty, atď.

Elektrický systém

SVETLÁ Predné a zadné LED svetlá
DISPLEJ LED displej farebný
BATÉRIA 36V, 7.8Ah, 280Wh
NABÍJAČKA Štandardná EU, DC 2.1, 42V 1.5A
MOTOR 350W bezkomutátorový, Peak Power 515W
BRZDY Predná elektrická brzda
BLUETOOTH Pripojenie cez aplikáciu Ducati

Rozmery a hmotnosť

ČISTÁ VÁHA 12 kg
CELKOVÁ VÁHA 14,5 kg
ROZMERY KOLOBEŽKY 1050 x 440 x 1150 mm
ROZMERY ZLOŽENEJ KOLOBEŽKY               1050 x 440 x 480 mm
ROZMERY BALENIA 1020 x 160 x 520 mm
449,00 €
Dostupnosť:
0 ks
Značka:
Ducati
Kat. číslo:
8052870486370
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty