Oceľová fľaša Urban

Oceľová fľaša Urban

Použitie v lete aj v zime

Vďaka konštrukcii z nehrdzavejúcej ocele je fľaša na vodu ľahká, odolná a prirodzene bez ftalátov. Technológia dvojitej izolácie zaisťuje, že tekutiny zostanú chladné až 24 hodín a horúce až 12 hodín. Vákuovo uzavreté viečko zaisťuje, že voda nemôže vytekať, fľašu s vodou tak možno bezpečne prenášať a uložiť do batohu Urban alebo vodeodolnej brašni na kolobežku.

Materiál

Fľaša na vodu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele pre zaistenie jej ľahkosti, odolnosti a bezpečnosti (bez ftalátov). Oceľová konštrukcia bola špeciálne zvolená tak, aby bola fľaša s vodou ľahšia a aby sa predišlo prítomnosti škodlivých látok, ktoré by sa mohli vylúhovať do tekutín, na ktoré je navrhnutá.

Izolácia

Technológia dvojitej izolácie nielenže udrží obsah chladný až 24 hodín a horúci až 12 hodín; neovplyvňuje ani chuť obsiahnutej tekutiny pri jej udržiavaní na stálej teplote. Dvojitá izolácia tiež zaisťuje, že vonkajšia strana fľaše s vodou zostane pri izbovej teplote bez ohľadu na vnútornú teplotu obsiahnutého nápoja.
 

Uzáver

Vákuovo uzavreté viečko zaisťuje, že voda nemôže vytekať, fľašu s vodou tak možno pohodlne prenášať a skladovať v batohu Urban alebo vo vodeodolnej brašni na kolobežku. Zabudovaný skladací náustok zaisťuje vynikajúcu hygienu, pretože samotný kryt nemôže prísť do kontaktu s inými predmetmi.
od 24,99 €
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty