Vodeodolná brašňa

Vodeodolná brašňa

Praktická a pohodlná

Vodeodolná brašňa na e-kolobežku Ducati sa rýchlo pripevní na riadidlá vďaka zadným popruhom na suchý zips, čím zaistí jazdcovi maximálne pohodlie bez námahy. Vnútorné vrecká sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám jazdcov, ktorí potrebujú nosiť osobné veci, ako je telefón, kľúče, nabíjačka batérie e-kolobežky a mnoho ďalšieho. V konštrukcii je použitý materiál pohlcujúci nárazy, ktorý poskytuje tuhú konštrukciu a maximálnu ochranu uloženého obsahu. Je plne vodeodolný a reflexné lemovanie poskytuje viditeľnosť v noci pre zvýšenú bezpečnosť.

Priehradky

Vnútro brašne tvoria štyri vrecká rôznych veľkostí, najmä: veľká centrálna priehradka, štíhle vrecko na uloženie dokumentov a ďalšie dve rovnako veľké priehradky. Toto rozdelenie na priehradky v kombinácii s 2-litrovým úložným priestorom vám umožňuje úhľadne a bezpečne prenášať rôzne predmety a osobné veci.

Upevnenie

Na upevnenie brašne nie sú potrebné nástroje; tašku rýchlo a intuitívne pripevníte na riadidlá kolobežky pomocou štyroch zadných popruhov na suchý zips. So správne upevnenými popruhmi bude brašňa pevne sedieť na kolobežke a vy môžete jazdiť aj po tých najhrboľatejších cestách bez rizika, že sa odopne.

Materiál

Konštrukcia brašne s použitím vodeodolných a EVA materiálov zaisťuje odolnosť proti otrasom a vodeodolnosť. Brašňa je tak odolná voči dažďu, prachu a tiež nárazuvzdorná pre maximálnu ochranu jej obsahu.

Bezpečnosť

Po celej dĺžke zipsu bol pridaný špeciálny reflexný pásik, ktorý zvyšuje bezpečnosť jazdca v podmienkach zhoršenej viditeľnosti, ako aj v noci a za šera.
39,90 €
Dostupnosť:
0 ks
Možnosť doobjednať nad rámec
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1
Vodeodolná brašňa
Novinka

Podobné produkty