Skladacia prilba Urban

Skladacia prilba Urban

Inovatívny skladací dizajn

Skladacia prilba Urban od Ducati spĺňa potreby tých, ktorí bezpečnosť považujú za absolútne nevyhnutnú. Trojúrovňová štruktúra robí tento produkt obzvlášť bezpečným v prípade kolízie. Akýkoľvek náraz sa rozloží rovnomerne vďaka mikropohybom po celej jej ploche. Vďaka inovatívnemu skladaciemu dizajnu sa veľkosť prilby môže zmenšiť o 55% a tým zaberať minimum miesta pre ľahkú prepravu. Tento produkt bol patentovaný pre bicykle a kolobežky.

Ochrana a bezpečnosť

Najexkluzívnejšou vlastnosťou prilby je jej konfigurácia. V zloženom stave sa jej veľkosť zmenší o 55 %, čo umožňuje ľahké uloženie prilby do batohu a prenášanie bez toho, aby zaberala cenné miesto. Trojúrovňová skladacia konštrukcia prilby sa môže pochváliť inovatívnym dizajnom, a to nielen z hľadiska štýlu, ale aj bezpečnosti. V prípade kolízie sa jeho mikropohyby optimálne rozvlnia naprieč tromi štrukturálnymi úrovňami, čím sa zvýši ochrana a bezpečnosť nositeľa.

Ventilácia

Zabudované vetracie štrbiny nie sú invazívne, pokiaľ ide o dizajn a funkčnosť produktu. Vyzerajú ako mikroperforácie v kanáloch troch skladacích úrovní, s výnimkou horných štrbín, ktoré sú integrované do samotnej hlavnej konštrukcie, pretože sú potrebné na odvetrávanie vzduchu pre optimálnu priedušnosť.

Maximálny komfort

Vnútorná výstelka z tmavozeleného priedušného materiálu je plne odnímateľná, čo umožňuje ľahké vyberanie a čistenie. Zabezpečuje vyšší komfort nosenia tým, že vzduch privádzaný cez ventilačné štrbiny môže voľnejšie cirkulovať.

 

Nastavovací systém pozostáva z obopínajúcej čelenky, ktorá zaisťuje bezpečnejšie mechanické priľnutie k ochrannej konštrukcii. 

Veľkosť M pre rozmer od 56 do 59 cm

Veľkosť L pre rozmer od 60 do 63 cm.

159,90 €
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty