Prilba Urban

Ľahkosť a odolnosť

Pevná prilba Urban od Ducati je vhodná pre použitie s e-kolobežkami a e-bicyklami. Exkluzívne materiály ABS+EPS zaisťujú kompaktnosť a odolnosť v prípade kolízie a zároveň zabezpečujú maximálnu ľahkosť a pevnosť. Vetracie štrbiny umiestnené strategicky po celom povrchu poskytujú optimálny komfort a robia z tejto prilby nevyhnutný doplnok pre všetkých používateľov. Inovatívny magnetický uzáver bol navrhnutý pre ovládanie jednou rukou, vďaka čomu sa prilba ľahšie používa.
Materiálová konštrukcia zodpovedá štandardu CE s certifikáciou TUV.

Ventilácia

Vetracie štrbiny sú rozmiestnené po celom povrchu prilby, aby sa zabezpečilo väčšie pohodlie pri nosení. Predná časť je navrhnutá s dostatočne veľkým primárnym vetracím otvorom v oblasti čela aj spánku. Tento otvor vedie vzduch tak, aby prešiel cez celú škrupinu a potom vyšiel cez zadnú ventilačnú štrbinu. Tento mechanizmus poskytuje optimálnu priedušnosť, ktorá pomáha udržiavať stálu telesnú teplotu.
 

Maximálny komfort

Systém nastavenia obvodu hlavy vám umožňuje rýchlo zmeniť prispôsobenie prilby; krúžok vzadu umožňuje zväčšiť veľkosť z minimálne 58 na maximálne 62 cm. Na druhej strane je možné výšku nastaviť pomocou popruhu umiestneného na spodnej časti
Prilba je vybavená praktickou, pohodlnou a rýchlou magnetickou sponou, ktorú je možné zapnúť iba jednou rukou.
 
Vnútorná výstelka z červeného priedušného materiálu je plne odnímateľná, čo umožňuje jednoduché vyberanie a čistenie. Zabezpečuje vyšší komfort nosenia tým, že vzduch privádzaný cez ventilačné štrbiny môže voľnejšie cirkulovať.
99,99 €
Dostupnosť:
5 ks
Možnosť doobjednať nad rámec
Značka:
Ducati
Kat. číslo:
DUC-HLM-BLK
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty