Batoh Urban

Štýl Ducati

S batohom Urban môžete svoju e-kolobežku použiť na preháňanie sa mestom medzi jednotlivými stretnutiami v dokonalom štýle Ducati bez toho, aby ste museli meniť tašky, keď prechádzate z jazdeckého do pracovného oblečenia! Jeho dizajn je inšpirovaný motocyklovými ochrannými pomôckami, vďaka čomu je batoh ešte odolnejší a pevnejší, o čom svedčia predné časti v konštrukcii EVA. Vnútro pozostáva z viacerých priehradiek s celkovou kapacitou 40 litrov. Predovšetkým sú tu vyhradené priehradky na notebook, slúchadlá a predovšetkým dostatok priestoru na uloženie skladacej prilby Ducati a nabíjačky batérie.

Priestrannosť

Batoh Ducati Urban má celkovú kapacitu 40 litrov. Veľká hlavná priehradka je navrhnutá v štýle organizéra, zložená z viacerých priehradiek v rôznych veľkostiach navrhnutých pre najrôznejšie potreby. Od vyhradenej priehradky pre váš notebook, cez jednu pre slúchadlá až po menšie vrecká na dokumenty a drobnosti, ktoré budete mať vždy so sebou. Samozrejmosťou je aj priestor na uloženie skladacej prilby Urban a nabíjačky batérie.
Batoh má vonkajšie vrecká určené na uloženie fľaše s vodou alebo iných predmetov. Na oboch stranách batohu je držiak zo sieťoviny, ktorý zaisťuje, že si so sebou môžete vziať fľaše s vodou v úplnom pohodlí a bezpečí. Okrem toho sú tu tiež dva popruhy, ktoré ešte pevnejšie pripevnia fľašu na miesto pre celkové pohodlie.

Anti-shock

Vonkajšia škrupina vďaka svojmu účelovému dizajnu z antishock EVA materiálu dodáva batohu odolnosť a pevnosť, najmä v prípade nárazu.
Zadná vonkajšia podšívka je vyrobená s výstelkou zo vzduchovej sieťoviny, ktorá zmierňuje tlak na chrbát nositeľa pri prenášaní ťažkých nákladov. Stredná časť je ponechaná „voľná“, aby sa vytvorila vyhradená oblasť pre chrbticu, aby sa mohla pohybovať bez prekážok.
59,90 €
Dostupnosť:
0 ks
Možnosť doobjednať nad rámec
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty