Kolobežka Scrambler Ducati CITY-CROSS-E

Kolobežka Scrambler Ducati CITY-CROSS-E

Vychutnajte si stále pútavejší zážitok z jazdy na elektrickej kolobežke CITY CROSS-E Black & Yellow navrhnutej Ducati Scrambler, ktorá disponuje pripojením k aplikácii Ducati Urban e-Mobility. Táto kolobežka je ideálna pre tých, ktorí trávia veľa času pohybom po meste a hľadajú pohodlné a stabilné vozidlo na presun v uliciach mesta. Vďaka aplikácii je ešte jednoduchšie mať prehľad o hlavných funkciách a výkonoch vozidla.
350W bezkomutátorový motor a 450Wh batéria zaisťujú dojazd až 40–45 km pri zachovaní priemernej cestovnej rýchlosti 15 km/h.

Rozmerná stupačka s jedinečným dizajnom zaisťuje maximálne pohodlie a stabilitu jazdca. Protišmykový materiál zaisťuje priľnavosť ku chodidlu a zvyšuje bezpečnosť. Svetlomet zaručuje optimálnu viditeľnosť aj v noci, pričom všetky jeho funkcie – vrátane 3 jazdných režimov – sa ovládajú pomocou LED displeja.

Jedinečný dizajn

Široká stupačka spája jedinečný dizajn a funkčnosť. Zaručuje zvýšený užívateľský komfort a stabilitu a má dostatok priestoru na jazdu s oboma nohami vedľa seba. Protišmykový materiál poskytuje maximálnu priľnavosť chodidla k vozidlu a zvyšuje tak bezpečnejšiu jazdu.

Tichý a bezúdržbový

Kolobežka je vybavená 350W bezkomutátorovým motorom, ktorý vám umožňuje voľne sa pohybovať po mestských cestách, aj keď povrch cesty nie je dokonale hladký. Tento typ motora vyžaduje malú údržbu a má extrémne nízku úroveň opotrebovania. Bez problémov zvláda aj rôzne rýchlosti a zároveň je veľmi tichý.

Vylepšená batéria ponúka 36 V, 12,5 Ah a 450 Wh. S plným nabitím a priemernou rýchlosťou 15 km/h prejdete až 40–45 km. Skutočné hodnoty sa líšia v závislosti od hmotnosti jazdca, stavu vozovky, vonkajšej teploty atď. Stav batérie môžete sledovať rýchlym pohľadom na panel displeja.

Maximálne pohodlie bez vibrácii

Verzia kolobežky Street je vybavená bezdušovými cestnými kolesami (10″), ktoré ľahko prekonávajú mestské prekážky a absorbujú vibrácie, čím je zaručený uvoľnenejší zážitok z jazdy aj na cestách, ktoré nie sú dokonale hladké. Tento model je preto vhodný nie len do mesta, ale aj tam, kde sú električkové koľaje, mierne hrboľaté úseky ciest a dlažobné kocky.

Užívateľská aplikácia

Integrovaná aplikácia dostupná v App Store a Google Play, úplne navrhnutá a vyvinutá spoločnosťou Italdesign. Aplikácia je navrhnutá ako skutočná „virtuálna garáž“ a umožňuje vám zaregistrovať viac produktov z radu Ducati Urban e-Mobility. Vďaka aplikácii môžete byť neustále informovaní o hlavnom výkone vášho vozidla, jeho polohe a požiadať o pomoc v reálnom čase prostredníctvom chatu.


Základné informácie

RÁM Hliníková zliatina
RÝCHLOSŤ ECO: <= 6km/h | D:<= 15km/h | S: <= 25km/h
MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ 25 km/h
MAXIMÁLNY SKLON 15%
BRZDY Duálne, predná e-brzda, zadná kotúčová
VÝKON MOTORA 350W
PNEUMATIKY 10" off-road bezdušové 
OCHRANA NÍZKEHO NAPÄTIA 31V +/- 0.5V
LIMIT 18A
TYP MOTORA Bezkomutátorový
MAXIMÁLNA NOSNOSŤ 120 kg
PRACOVNÁ TEPLOTA -10°C/50°C
LEVEL OCHRANY IP54
DĹŽKA NABÍJANIA cca 4/5 hodín
DOJAZD Až do 45 km, závisí od: váhy užívateľa, stavu vozovky, teploty, atď.

Elektrický systém

SVETLÁ Predné a zadné LED svetlá
DISPLEJ LED displej integrovaný
BATÉRIA 36V, 12.5Ah, 450Wh
NABÍJAČKA Štandardná EU, DC 2.1, 42V 1.5A
MOTOR 350W bezkomutátorový
BLUETOOTH Pripojenie cez aplikáciu Ducati
BRZDY Predná e-brzda

Rozmery a hmotnosť

ČISTÁ VÁHA 19 kg
CELKOVÁ VÁHA 23 kg
ROZMERY KOLOBEŽKY 1183 x 460 x 1216 mm
ROZMERY ZLOŽENEJ KOLOBEŽKY                              1183 x 460 x 498 mm
ROZMERY BALENIA 1210 x 235 x 570 mm
od 599,00 €
Značka:
Ducati
Počet ks v balení:
1

Podobné produkty