Aktuality

Travel Adventure Experience, Ducati- style

Adventure Experience

21.06.2023

Ducati Travel Adventure: trojdňový jazdecký kurz určený pre nadšencov dobrodružstva, ktorí sa chcú naučiť všetky tajomstvá jazdy na ceste a v teréne. Objavte zážitky a nové spôsoby jazdenia na vašej Ducati.


Trojdňové podujatie sa koná v krásnom prostredí Donovalov, kde budú mať účastníci príležitosť naučiť sa rôzne techniky jazdy prostredníctvom sústredených teoretických lekcií a vzrušujúcich jazdeckých kurzov.

Nesporné hviezdy tohto kurzu: úplne nová Multistrada V4 Rally spolu s Multistradou V4 S a Multistradou Pikes Peak a DesertX, ako aj ďašie modely.

Termín kurzu

Od 30. Júna do 2. Júla 2023

Obsah kurzu a forma vzdelávania

Teoretické vzdelávanie s praktickými cvičeniami na uchopenie motocykla, správnu jazdnú pozíciu a techniku jazdy na ceste aj v teréne. Súčasťou kurzu budú aj užitočné tipy na dobrodružstvo: technické a logistické rady pri príprave na cestu, oprava defektu pomocou dodanej bezdušovej súpravy a mnoho ďalšieho.

Počas Adventure Experience budete mať možnosť otestovať si svoje schopnosti na rôznych terénoch na svojom motocykli, aby ste v praxi uplatnili vedomosti nadobudnuté počas teoretických prednášok. Rovnako ako testovanie off-roadových charakteristík novej Multistrada V4 Rally a DesertX.

Poloha

Krásne prostredie Donovalov, dediny ležiacej na vrchole horského priechodu medzi pohoriami Veľká Fatra a Starohorské vrchy, ktorý spája Banskú Bystricu s Ružomberkom, je miestom očarujúcej prírody, v ktorom sa koná Ducati Travel Adventure. 

Ubytovanie

Hotel Galileo, luxusné 4 hviezdičkové ubytovanie so skvelým jedlom a relaxom v podobe wellnessu. Komfortne zariadená dvojlôžková izba s manželskou posteľou a polpenziou vo forme rautu.

Cena kurzu

  • Ducatista, jedna osoba: 280 € (samostatná dvojlôžková izba, vrátane DPH)
  • Ducatista, jedna osoba: 175 € (zdieľaná dvojlôžková izba, vrátane DPH)

V cene je zahrnuté:

  • 2 noci v 4 hviezdičkovom Hoteli Galileo
  • raňajky a večere vo forme rautu
  • wellness
  • parkovanie motocyklov v stráženej garáži

Ponorte sa do jedinečného zážitku z jazdy, objavujte ohromujúcu krajinu a zároveň testujte svoje schopnosti. Objavte s Ducati destinácie a miesta svojich snov. 

 

REZERVÁCIA*

*kliknutím na odkaz alebo mailom na: marketing@ducati.sk