Aktuality

Ducati Unica: program pre tých, ktorí chcú jedinečnú Ducati podľa svojich snov

16.06.2023

 

S Ducati Unica otvára Centro Stile Ducati svoje brány Ducatistom a sprevádza ich pri realizácii ich sna: priamo spolupracovať s dizajnérmi a technikmi na vytvorení motocykla, ktorý bude svetovým unikátom.


Ducatisti, ktorí sa zapoja do programu, budú môcť osobne vstúpiť do ateliéru Ducati Centro Stile, opísať svoje túžby dizajnérom a počas pravidelných návštev sledovať vývoj svojho motocykla, pričom na vlastnej koži zažijú úroveň oddanosti a pozornosti k detailom.

S podporou profesionálov tímu Ducati Unica bude načrtnutý proces prispôsobenia, ktorý definuje každý detail: vzácne materiály, špeciálne povrchové úpravy, špeciálne farby a doplnky Ducati Performance. Všetko v súlade so štylistickými kritériami, ktoré identifikujú skutočnú Ducati.

Každá fáza tvorby motocykla bude zdokumentovaná od prvých náčrtov až po slávnostné odovzdanie.

Andrea Ferraresi, riaditeľ Centro Stile Ducati: „Dizajn je charakteristickým prvkom našej tvorby. Chceli sme dať Ducatistom šancu, aby sa ešte viac stotožnili so svojím vlastným motocyklom, priamo vyjadrili svoj individuálny štýlu. Preto sme vytvorili Ducati Unica, exkluzívny program, ktorý svedčí o dokonalosti Made in Italy, ktorej je Ducati zástupcom vo svete. Vzrušujúci a nezabudnuteľný zážitok z prispôsobenia, ktorý môžete zažiť priamo v našom Centro Stile. Moment, v ktorom Ducatisti konečne uvidia svoj motocykel, je pre nás v Centro Stile veľmi vzrušujúci a je zdrojom veľkej hrdosti."

Každá Ducati Unica je dodávaná svojmu majiteľovi spolu s certifikátom jedinečnosti, ktorý potvrdzuje jej originalitu a zaručuje jej nereplikovateľnosť.

Úroveň jedinečnosti a obsedantná pozornosť venovaná detailom každého projektu Ducati Unica znamená, že spoločnosť môže každý rok prijať len extrémne obmedzený počet požiadaviek.

Kontaktujte svojho dealera Ducati a získajte všetky informácie potrebné na vyžiadanie prístupu k programu, ktorý je celosvetovo rozšírený a vzťahuje sa na rad Ducati a Ducati Scrambler.