Aktuality

Nové Ducati Scrambler 1100 PRO a Sport PRO sa zameriavajú na magisterské kurzy na ArtCenter College of Design v Pasadene v Kalifornii

10.03.2020

 

Nové Ducati Scrambler 1100 PRO a Sport PRO sa zameriavajú na magisterské kurzy na ArtCenter College of Design v Pasadene v Kalifornii

Prvé verejné predstavenie nového Ducati Scrambler 1100 PRO sa konalo na prednáške, v sobotu 8. februára na ArtCenter College of Design v Pasadene v Kalifornii. Zúčastnili sa na ňom študenti, novinári, ovplyvňovatelia a fanúšikovia, ktorí diskutovali a analyzovali dizajn bicyklov pod vedením Jeremyho Farauda, ​​dizajnéra dizajnérskeho centra Ducati a „otca“ pre Ducati Scrambler 1100. Medzi hosťami bol aj medzinárodný futbalista Alessandro Del Piero. ikona a vášnivý motocyklista.

 

Spolupráca s ArtCenter College of Design v Pasadene potvrdzuje veľkú pozornosť, ktorú sa výrobca motocyklov so sídlom v Bologni venuje svetu dizajnu. Táto vysoká škola je v skutočnosti jedným z najznámejších inštitútov dizajnu na svete, od roku 1930 je nesporným referenčným údajom pre priemyselný dizajn, vizuálne disciplíny a úžitkové umenie.

 

Ducati Scrambler 1100 PRO sú nie len v popredí dizajnu, ale tiež v popredí elektroniky a bezpečnosti. Sú vybavené systémom riadenia trakcie Ducati (DTC) kalibrovaným špeciálne pre tieto modely a systémom ABS Cornering, ktorý zaisťuje bezpečnosť pri každom zákrute. Tri štandardné jazdné režimy (Active, Journey a City) pomáhajú aj menej skúseným jazdcom nájsť správnu rovnováhu pri používaní elektronických funkcií výberom ich jazdného štýlu.

 

Ducati Scrambler 1100 PRO a Sport PRO budú v Európe k dispozícii od marca 2020.