Aktuality

World Ducati Week 2024

25.06.2024

WORLD DUCATI WEEK 2024
 
Zraz všetkých Ducatistov a motocyklových nadšencov sa vracia, ste pripravení?

Najväčšia motocyklová rally je pripravená zanechať stopu v roku 2024! Predĺžený víkend plný zábavy a vzrušenia, vo dne aj v noci, sa bude aj tento rok konať, ako vždy, na svetovom okruhu Marca Simoncelliho v Misane a na plážach Jadranskej Riviéry.
 
Kedy, Kde?
26. - 28. Júla 2024 / Misano, Taliansko
Čo vás čaká?
Tri dni dych berúcich show a vzrušujúcich aktivít, vrátane exhibícií, tréningov na trati aj mimo nej, jazdeckých zážitkov a stretnutí s jazdcami a legendami Ducati.
Cena a druhy lístkov
Lístok je vydaný na meno, neprenosný a dostupný len v digitálnej forme.
Zvýhodnený Lístok: Zľavnená sadza pre zákazníkov s limitovanými zľavovými kódmi, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom oficiálnej siete predajcov Ducati. Pre získanie zľavového kódu kontaktujte svojho predajcu Ducati.
* Zvýhodnený Lístok DOC: Zľavnená sadza je k dispozícii iba pre aktívnych členov DOC klubu (pre rok 2024). Pre členstvo v DOC klube kontaktujte Ducati Official Club Slovakia.
* Lístok Biker: Oprávňuje na vstup s vlastným motocyklom. Každý účastník dostane jeden náramok pre seba a jeden náramok na motorku, s ktorou sa dostane na podujatie. Tieto dva náramky budú mať rovnaké číslo a musia sa nosiť počas celého trvania podujatia pre kontrolu pri vstupe a výstupe z areálu okruhu.
* Lístok Visitor: Oprávňuje na vstup bez motorky, alebo ako spolujazdec.
Bezplatný vstup
Osoby mladšie ako 18 rokov, len v sprievode dospelej osoby (max. 4 deti na osobu). Nevyhnutnosť rezervácie lístka na tickets.ducati.com,
Osoby so zdravotným postihnutím, ktoré sú držiteľmi platného osvedčenia a ich sprievod. Nie je potrebná rezervácia lístka.
Pred vstupom na podujatie si musí každý návštevník vyzdvihnúť náramok pre seba a v prípade zakúpenia Lístka Biker aj pre svoj motocykel, s ktorým vstúpi na podujatie. Náramok si vyzdvihnete na jednom z check-in bodov uvedených na mapke dostupnej TU.
Registrácia prebieha na stránke tickets.ducati.com 
v sekcii World Ducati Week 2024
od 11. Marca 2024 do 28. Júla 2024 14:00